| MyMyutza a întrebat:

Imi place un baiat din clasa de la mine care imi este foarte bun prieten.M`ia mai placut de el mai demult si a inceput sa`mi placa iar de el dar el o place pe alta fata(dar acum e confuz si nu stie daca ea il place deci nu prea o place, sau nu prea stie).El se uita in ore la mine dar nu sunt sigura ca ma place.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Astepta sa faca e primul pas! Daca vrei sa te injosesti, insista tu si spune'i ce simti, poate ai noroc! Incerca sa-l ignori o perioada si vezi cum decurg lucrurile, vei gasi singurica un raspuns.

| MyMyutza explică:

Multumesc!♥

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Incearca sa il ignori ceva vreme.happy

| Garoafe a răspuns:

Bagate pe el. Dai tare cu vrajeala. laughing (macar incerci tongue )