| asdfghjkl24 a întrebat:

Buna TPU.deci e un baiat in clasa si e destul de dragut. Colegei mele de banca ii place de el(si el stie-dar nu cred ca ii place de ea) si mie imi place dar nu stie, mi-e rusine sa-i spun.In pauze mai vine pe la banca la mine, in ore se uita la mine si nu cred ca se uita la tabla in momentu ala, se uita in ochii mei. Oare ma place?love struck.

3 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Heii!
Poţi să'l întrebi ca să fii sigură. Dacă tu spui că el se uită la tine în ore, şi că mai vine la tine la bancă din când in când, înseamna şi asta ceva.Mai bine întreabă ca să fii sigură. Lasă ruşinea şi fii optimistă!

| Thebestrbd a răspuns:

Cred ca da.dar nu poat sa iti spuna sa nu o raneasca pe prietena tah..nu stiu sigur asta.mai bine intreaba-l.winking:X:XFUNDA?

| Suflex14 a răspuns:

Pai il intrebi (daca vrei ) prima data daca o place pe colega ta si daca da ii spui ( dar u vei suferi din cate cred) ori il intrebati ambele pe care o place dintre voi happy