| ChishyyAlle a întrebat:

Adolescentii americani sunt mai superficiali de cat cei romani? ajuta-ma PLZZ!

Răspuns Câştigător
| pitic13 a răspuns:

Nu nu sunt mai speciali pot spune ca noi suntem mai speciali ca ei de mii de ori deoarece avem stiluri diferite ne intrecem in vestimentatie shooping ma refer la fete dar exista si la baieti lucrul acesta care sa fie mai stilat mai frumos sa miroasa mai bine in schimb cei ameircani au cam acelasi stil de viata vestimentatie etc...deci noi romanii suntem unici sin multe puncte de vedere si lucririle astea sunt puse in evidenta:d funda?big grin

1 răspuns:
| Alexandra_8746 a răspuns:

Buna, da eu sunt de acord anericanii sunt nult mai fitosi decat romani, lor nu le pasa de nimic.