| Christina_7735 a întrebat:

Care este diferenta dintre adolescentii americani si cei romani? big grin

3 răspunsuri:
| KeoAndrewDo a răspuns:

Diferenta este destul de mare
Adolescentii romanii nu stiu sa petrece si nu le poti spune romanii ca is mai multi romi in unele orase. In america de exemplu distractia se manifesta altfel. Si oare de ce ne intrebam E frumoasa tara noastra. Nu putem face asta Americani au alta viata isi pot implini visele usor fata de noi. Sunt diferente multe dar daca aflu mai multe de la prietenul meu iti mai las un raspunswinking Ca e in america! Bye!

| ina a răspuns:

Toti suntem buni la excese,dar parca ei ii intrec pe toti! In plus, ei duc totul la extrem: o pasiune, o depresie...Te pup

| eprubetă a răspuns:

Adolescentii Americani stau in America!
Adolescentii Romani stau in Romania!
[asta este diferenta rolling on the floor ]