| MariaLarissa a întrebat:

Afara vine ploaia,flugera,tuna,bate vantul si eu stau in casa si nu stiu ce sa fac,vreau sa fac ceva distractiv,doar eu,nu pe telefon sau pe calculator si nu stiu ce, imi puteti da idei?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Uita-te la un film sau gateste ceva daca te pricepi.

| Ara997 a răspuns:

O carte buna din biblioteca parintilor, daca ai un hobby gen bricolaj, desen-pictura, tricotat, goblenat, fa-ti ordine in dulapul de haine si cel de carti -reconditioneaza haine, carti, ajutor parintilor, mamei. poti gati sau sa faci o prajitura deosebita