| Ballet a întrebat:

Ai avut vreodata un grup de prieteni care sa te paraseasca imediat ce nu mai erai asa de amuzant/a sau vesel/a din cauza unor probleme? :/
Cum ai reactionat? Mie asa mi s`a intamplat si sufar mult, chiar daca
lor nici nu le pasa >>..
Ajutor? sad

Răspuns Câştigător
| LovelyKitty2 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat aveam multi prieteni foarte buni si eram indragita de toti dar din clasa a patra au inceput sa-si bata joc de mine si de alti copii prieteni foarte buni deai mei din cauza ca se cred mai misto mai la moda mai cool si perfecti cear fi sa le spui ce simti? poate vor inceta
sper sa iti recapeti amicii
pe ai mei nu ii intereseaza daca ma doare ceva daca ma simt groaznic le pasa doar de cei mai cool din clasa