| buburuza_7398 a întrebat:

Ai nevoie de bani rapid si usor? Nu iti place sa umbli pe la interviuri, sa dai de sefi agasanti sau sa muncesti peste program? Iti doresti un program de lucru flexibil, dar sa obtii un salariu stabil si bun? Vrei sa muncesti din propria casa, de la propriul calculator, si totusi asta sa nu iti afecteze veniturile? Daca da, atunci citeste propunerea mea: Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail llucru@yahoo.com

3 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Ce tare e faza" Ai nevoie de bani rapid si usor? Nu iti place sa umbli pe la interviuri, sa dai de sefi agasanti sau sa muncesti peste program? " laughing nimeni nu face bani rapid si usor, cel putin nu legalwinking, m-am saturat pe prostiile astea cu voi "rapid si usor" unde-i frate toata truda si osteneala, cand simti ca ai banii tai castigati cu atata chin, si nu iti vine sai cheltui pe nimic? unde-i recunostiinta oh go on

| mika a răspuns:

Ne poti arata dovezi, daca ai dreptate si nu e teapapromit ca de manine ma bag in "afacerea" ta ...si daca e fake...si daca e fake nu vrei sa stii ce imi poate minteala nebuniewinking

| buburuza_7398 explică:

Este cat se poate de legal! Am dovezi!