| georgiianaGeo a întrebat:

Pentru baieti: cum a fost cand ati sarutat o fata cu aparat dentar?
app fata saruta bine

3 răspunsuri:
| Rio4cwalk a răspuns:

Cam ciudat... pentru ca dupa ce am sarutat-o simteam gust de pasta de dinti si metal...

| Impossibl3 a răspuns:

Frate o saruti normalhappy ca si cum ai saruta-o fara sa aiba aparat tongue

| mcmad16_4571 a răspuns:

Daca o iubesti nu importa aparatu dentar. Dar daca una cu care prima data te saruti nu e bine deloc. Un minus mare.Si nu va fi placut pentru oricine. Un prieten de-al meu a avut asa experienta si nu a vrut mai mult nimic de la asa fete cind dupa ce sa sarutat ia ramas macaroane in gura. Ichipuitiva singuri.Nu sfatuiesc la fete.Veti fi displacute de majoritatea de baieti.((