| DeejayAndr3y a întrebat:

Ai se eu te pego ai se eu te pegolaughing Michel Telo va place melodia?laughingE calumea rau!

6 răspunsuri:
| anonima20 a răspuns:

Si mie imi place la nebunielove struck...

| giulia890 a răspuns:

Pe mine m-a innebunit laughing si telefonul imi suna asa

| dragonu99 a răspuns:

Mie imi place. funda?

| corina497 a răspuns (pentru dragonu99):

Ador melodia asta.prin pauze o fredonez.si mai dansez cateodata.e super tare.si prin ore cand nu st profesorii atenti la mine. dansez in banca.pe totii colohii mei ia.m innebunit cu melodia asta.:X:X:X:X:X:X:

| Madaba04 a răspuns:

Da ii super piesa o iubesc:XX am fost in cantonament cu inotu si numa asta au pus-o baietiilove struck pe de rost o stiulaughing)))

| marian1996 a răspuns:

Da