| anonim_4396 a întrebat:

Ajuta-ti-ma si pe mine...am un prietem care inplineste 18 ani si nu stiu ce sa ii iau... el mi-a luat un ceas, dar nu e genu lui sa poarte ceas, si nici nu a-si vrea bratara, inel, cred ca are destule. Nu prera am multi bani sad
Va rog dati-mi si mie o idee.

3 răspunsuri:
| v1sE a răspuns:

Parerea mea; un parfun, un ceas... vezi tu...

| Hhkc a răspuns:

I-ai niste catusehee hee
o pereche de catuse tu, o pereche el
cheita care deschide perechea ta sa fie la el si cheita care deschide perechea lui sa fie la tine

ai putea lua un lantisor pentru el si unul pentru tine unde sa puneti cheitelehee hee

sau ai putea sa ii iei ceva care il va face sa rada.
ceva haios.

sper ca te-ama jutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu zic.ca cel mai frum cadou... e un lantisor cu initiala ta sau cu a lui. un cadou personalizat.sau ceva in genu...crede`ma ca i-ar placea sa fie ceva unic*