| katana21 a întrebat:

Ajutati-ma. Am placa audio a calculatorului si imi cere Realtek 97
asa l-am instalat. Toate bune daaar cand pornesc ca sa ii dau update ca sa functioneze in timpul instalarii mi se face ecranul albastru su scris alb si se restarteaza calculatorul si nu am sunet. Dau funda si vot.!

! Am Windows XP!

Răspuns Câştigător
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Iti cumperi o placa de sunet problema asta am avut si eu si nu am avut ce face decat sa imi cumpar o placa de sunet la 60 lei!

| katana21 explică (pentru Punct_Si_Virgula_1988):

Alta solutie nu exista?

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns (pentru katana21):

La mine nu a fost alta solutie, daca ai calc-ul in garantie te duci la garantie si iti spune ce are! Daca nu trebuie alta placa de sunet!