| Faηta a întrebat:

Am o mica (mare problema).

Acum cateva zile aveam windows-ul virusat, toate executabilele virusate, iar ieri mi l-am rebootat. Toate bune si frumoase. Am instalat placa video si toate cele, a mai ramas placa de sunet.

Am placa de sunet Realtek 5.10.0.5519...

Dau sa o instalez, toate bune, cand sa se incarce sa caute hardware-ul, imi da eroare: "Install Realtek HD Audio Driver Failure!".

Va rog, ajutati-ma, sunt in culmea disperarii ca nu-mi mai sparge sistemul geamurile sad

2 răspunsuri:
| Faηta explică:

Pai cu CD-ul de la PC, dar e cam zgariat, sa vedem daca il sterg ce face.

| Denis97 a răspuns:

Asa am patit si eu nu de mult...incearca cu cd-u dela calculator... daca nu poti trebuie sal duci la cineva care se pricepe