| Ionel221 a întrebat:

Ajutati-ma!
Azi m-am trezit cu o febra musculara la picioare (gambe si cvatricepsi) si ma durea cam tare in partea dreapta aproape unde e situata apendicita. Si nu stiu acum daca ori ma doare ca s-a inflamat apendicita ori ca am febra si ma resimt eu acum?
Si daca e sa am apendicita asta. operatia costa? Si am auzit ca nu mai poti face sport 6 luni dupa ce faci operatia :S:S Asta imi strica toate planurile de vara...!

1 răspuns:
| Alexcr1S a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un control. Asa am patit si eu big grin. Mi-au facut analize si a doua zi, m-au operat.winking. Costa in jur de 2 mil jumate.