| dkdkdk24dgdgdg a întrebat:

Ajutati-ma cu un sfat.Dau FUNDA... Cum sa fac sa pot dansa si eu ca toate fetele la disco...adica nu stiu ce se intimpla cu mine ca eu mai niciodata nu dansez. Ce pot face ca sa am chef de dans?

Răspuns Câştigător
| kredeskarka a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si indrazneste, fara frica ca nu rade nimeni, cum mai zic si altii dai un pahar pe gat si daca nu merge mai dai unu si ai sa vezi k prinzi curajul necesar, dansezi, nu rade nimeni de tine si asa incet incet creste curajul in tine si respectul de sine, nu te mai gandi la ce cred altii de dansul tau.succes

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Invata sa dansezi bine, fa un curs sau ia lectii de la cineva care stie foarte bine si in care ai incredere.
Invata sa dansezi la fel de bine si firesc cum mergi!
Si cheful va veni, pentru ca acum te ingrijorezi de cum o sa te misti pe ringul de dans, cum te vor privi ceilalti, ce vor spune....toate astea sunt mici complexe pe care tu ti le creezi.
Uita-le, invata sa dansezi!
Pofta vine mancand!
Bafta!happy

| LNK a răspuns:

Ce faci ca sa ai chef de dans?
Dai un pahar pe gat.

| Larisssaa a răspuns:

Bună,
trebuie să îţi placă melodia pe care dansezi. Prinde curaj şi du-te şi chiamă fetele la dans. Nu te mănâncă.
Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa nu te mai duci. sau sa gasesti o dihanie care sa danseze cu tine.

| Keith a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti placa melodia si in al doilea rand trebuie sa vrei sa dansezi ca sa ii poti simti ritmul melodiei, pasii tai se vor misca dupa melodie.Bafta!

| dkdkdk24dgdgdg explică (pentru Keith):

De fapt eu stiu care este problema...mie imi este rusine, frica sa dansez. Mi-e frica sa nu fac ceva gresit/urit si sa rida lumea

| Nelamuritul a răspuns:

Bea si du-te la dans oricum la disco ii de ajuns sa sari in sus nici nu trebuie sa dansezi, du-te la o fata pe care o cunosti si intreab-o.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Seara ia-ti mp3-ul si danseaza pe muzica gen ce e la disco.Sau care iti place. Faci dus si dormi apoi. Faci si abdomen sexy si te inveti sa dansezi.

| AndreiBolos a răspuns:

Bea putin(nu neaparat) uita de toate problemele si gandeste-te la partile bune ale lucrurilor.