| dulkik27 a întrebat:

am si eu o intrebare la scoala am de facut cu colegele un dans arabesc dar eu nu ma pricep asa de bine la dans dar cat de cat...
nu stiu ce sa fac sa dansez sau sa nu?
mie teama sa nu rada fetele de mine sau ceilalti daca dansez naspa
cer sa fac?

Răspuns Câştigător
| AldrinaP a răspuns:

Nu conteaza daca te pricepi, conteaza sa te distrezi si sa iti placa ceea ce faci, astea-s lucrurile esentiale in dans. Simtindu-te bine, ceilalti nu vor rade, deoarece datorita starii tale de bine le vei transmite si lor bucuria si energia pozitiva, asa ca totul va fi perfect.
Dansul arabesc nu este greu, incearca sa lucrezi foarte mult cu mainile si cu privirea, o epresie mai senzuala a fetei, poate face multe. Trebuie sa se citeasca in ochii tai senzualitatea si pasiunea cu care dansezi. Sfatul meu este sa incrci, vei capata mai multa incredere in tine! Succes.

| dulkik27 explică (pentru AldrinaP):

Multumesc dmne nu stiu ce ai facut dar mai facut sa am asa o incredere in mine sa stii ca te pricepi ff bine multumesc mult pentru sfaturii kiss daca vrei trimite si mie id tau printr-un mesj privat pupp kiss

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Uită-te la videoclipul din articolul acesta http://zinnaida.ro/2012/01/11/piata-mare-budapesta-mfc-35/ Te va ajuta!