| florinuzz18 a întrebat:

Ajutati-ma sa slabescva rog dati-mi un detaliu sa slabesc ce sa mananc ce sporuri sa fac va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| MescaMascalina a răspuns:

Stabileste orele pentru cele 3 mese, mananca din toate cate putin, iar dupa fiecare masa mananca o jumatate de grepfrut. In rest, sport cat doresti. Eu asa am facut si am reusit:* bafta:*

| mady_8925 a răspuns:

Mai jos ai niste adrese care te ar putea ajuta:
http://www.youtube.com/watch?v=p1DuYw8dxZs
http://www.fitlifeclub.vcc.ro/cure_de_slabire.htm

sper ca te am ajutat

| VogueAdicction a răspuns:

Primul pas este sa nu mai mananci dupa ora 18:00 (aka 6). Este chiar important. Al doilea pas, ar fi, dimineata inainte sa iei micul dejun, sa alergi 15-30 de minute. Micul dejun trebuie sa fie incarcat. La pranz tot incarcat, dar mai putin ca la mic dejun, iar la cina, sa mananci ceva usor, fara carne, branza, paine, etc. Fructe...
Primele zile nu o sa te obisnuiesti, dar dupa o sa devina parte din rutina ( acest "tratament" si eu il urmez acum, si in cateva zile fara exercitiu fizic, doar mancand sub 6, am slabit 2 kg)
SUB nici o forma sa nu iei pastile, mai tarziu, iti vor aparea cosuri, te vei ingrasa mai mult, sau inclusiv nu vei mai putea avea copii.

| RObeRT_8698 a răspuns:

Alearga in fiecare zi si practica un sport.