| daniela17 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine as vrea sa ma ingras putin .mananc orice si mult dar tot degeaba... ajutati-ma voi i spneti cum as putea sa ma ingras mai repede

9 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Mergi la un nutritionist.Degeaba iti dau eu sfaturi, trebuie sa consulti un specialist.winking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Hai sa facem schimb!

| DonGiovanni a răspuns:

Mananca peste 5000 de calorii pe zi adica ceafa de porca slanina dulciuri la greu cartofi chipsuri si tot k e gras

| cristina93 a răspuns:

E mai bine sa te ingrasi in timp, mie mi se mare ca e mai bine sa fii mai slabuta. totusi daca vrei sa te ingrasi ai grija sa nu faci o obsesie din asta, dupa ai putea sa te ingrasi in continuu. Pai eu zic sa nu te stresezi si sa ai un meniu bine stabilit ceva in jur de 1900-2000 de calorii

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Poti manca mai mult dupa ora 6 seara.

| cristina_4037 a răspuns:

Sunt de acord cu inna, nutritionistul o sa iti faca un regim de ingrasare special, cu care vei pune niste kg pe tine

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Facem schimb? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare avem metabolismul diferit, unii se ingrasa repede alti mai greu sau chiar deloc. sfatul meu e sa te duc la nutritionist si daca vrei sa-ti zic...:numai fa efort si mananca totul cu pofta...winkingdar ai grija, mai bine informeaza-te inaintehappy

| seful a răspuns:

Mananca seara dupa 10 ...si mai multa paine