| Nadea_3730 a întrebat:

Ajutati-ma va rog, am o multzime de puncte negre doar pe barbie si nusti cum sa scap de ele.

7 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Pai poti merge la farmacie si sa intrebi farmacista de o crema sau un tratament. Succes :*!

| Ralluca25 a răspuns:

Heei. Du-te la farmacie și cere o cremă pentru punctele negre nu este scumpă și va merge la mine a mers dar eu am cumpărat-o din oraș. :*

| Idc12345 a răspuns:

Fa-ti masti sau du-te la dermatologie

| pynnk a răspuns:

Iti poti face o masca cu argila este foarte buna:*

| Zgaibă a răspuns:

Daca barbie a ta are puncte negre da-i cu carioca pe fata si dispar in cateva secunde. Daca tu ai puncte negre pe barbie. ei bine. nu stiu ce sa faci laughing

| Nadea_3730 explică:

Mersi mult la totzi

| Mannu_5950 a răspuns:

Da, vara mea Luu are dreptate thumbs up. Dar si la dermatologie poti merge pentru un control. A, si poti cauta pe google mai multe amestecuri pentru o masca pentru puncte negre. Succes l-a scapat de cosurile negre big grin.