| krisssvisss a întrebat:

Ajutati-ma va rog ce sa fac:'(astazi un baiat o rugat-o pe invatatoarea mea de civica sa imi dea voie pana afara dar ei sunt buni prieteni, si ea mi-a dat voie dar de ce a spus la toata clasa cine m-a chemat, dar eu nu am vrut sa stie nimeni de asta ca, copiii de la mine din clasa sunt cam nebuni se baga peste tot locul si acum ma enerveaza ca ma intalnesc cu un baiat pe numa Denis, spuneti-mi va rog frumos ce sa fac cum sa ma comport(((va rog frumos

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Nu am inteles nimic.banuiesc ca te grabeai, asa ca te rog sa refaci mesajul tauhappy

| AnneBre a răspuns:

Nu am înţeles absolut nimic! În ce clasă eşti?

| KaterinkaBoy a răspuns:

Sa vad daca am inteles? Te intalnesti cu un baiat Denis de care nu doreai sa afle colegii tai si profa te-a dat de gol.Pai nu e tocmai grav.E ceva total normal sa te intalnesti cu cineva. Daca vreunul din colegii tai comenteaza ceva de rau pe tema asta o face doar pentru ca este gelos sau ipocrit.Comporta-te normal! Nu este nimic anormal sau gresit in a te intalnii cu acest Denis cat timp nu este evadat din inchisoare, infractor cu cazier, mafiot sau mai stiu eu ce!