| Chelvin a întrebat:

Niste prieteni m-au chemat sambata in club iar eu n-am mai fost niciodata si nu cunosc pe nimeni in afara de ei de acolo. sunt uni care merg de ani buni si stiu locul asa. cum sa ma comport adica sa fac ce imi trece prin cap nu se uita lumea la mine stiti ce zic am emotii niste sfaturi, sunt observat sau doar eu cred asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal să ai emoţii, deoarece mergi într-un local pentru prima dată, însa important este să trăieşti clipa, să fii cât mai natural!

Dacă va fi cazul vei face cunoştinţă şi cu alte persoane, însă fii relaxat!