| IngerasIngeras2013 a întrebat:

Dragi prieteni, astazi ma intalnesc cu mai multi prieteni...si o sa vina si baiatul pe care il plac (dar el nu stie) cum sa ma comport ca sa il fac sa ma placa, dar sa nu par obsedata! Spuneti-mi ce ati face in locul meu!

4 răspunsuri:
| Scintilla a răspuns:

Cel mai bine este sa fii asa cum esti tu,pentru ca daca trebuie sa fii falsa/diferita fata de ceea ce esti pentru a te place cineva,asta inseamna ca nu te va place niciodata pentru ceea ce esti tu cu adevarat, ceea ce nu consider eu ca este ceea ce iti doresti tu, daca el nu se va simti atras de tine pentru ceea ce esti, atunci te sfatuiesc din toata inima sa cauti pe altcineva, pana atunci incearca sa fii exact cum ai fost si pana acum si sunt sigur ca o sa te placa si asa.

| IngerasIngeras2013 explică (pentru Scintilla):

Multumesc mult pentru sfaturi Scintilla, sigur o sa tin cont de sfaturile tale!

| WildS0ul a răspuns:

Daaa,daa stiu ce zici laughing Pai pur si simplu vorbesti cu toti, esti naturala, razi, esti ca de obicei si sa vorbesti inclusiv cu el... daca nu il cunosti il intrebi chestii obisnuite.ce ii place sa faca. spui si tu ceva despre tine.iar mai vorbesti cu ceilalti. daca te place si el o sa vrea sa mai iesiti, poate doar voi doi data viitoarewinking succes!

| Jessicaby a răspuns:

Fii cit mai vesela, atragei atentia doar uneori, fii draguta, nu vorbi cuvinte urite, zimbeste mult. Fii doar tu insuti.