| bOom a întrebat:

Ajutati-ma va rog.De o saptamana m-am mutat int-un liceu nou.Totul merge foate bine.Problema e ca sunt doi baieti din clasa carora le place de mine. Mie imi place de amindoi. Dar trebuie sa aleg, si o situatie destul de complicata.Cum l-as putea alege pe cel potrivit? PLease help me! Ambii sunt atit de draguti si amabili si iubitori...((ce sa fac?

1 răspuns:
| kiwi95 a răspuns:

Asteapta o vreme.sa vezi care se satura sa te astepte. cel care inca o sa vrea sa fie cu tine e alesul.Stiu ca iti e teama sa nu ii pierzi pe amandoi dar.sa fim sinceri.sunt o multime de baieti pe lumea asta.so.ei pierdlaughing >big grin