| bOom a întrebat:

Ajutati-ma va rog.De o saptamana m-am mutat int-un liceu nou.Totul merge foate bine.Problema e ca sunt doi baieti din clasa carora le place de mine. Mie imi place de amindoi. Dar trebuie sa aleg, si o situatie destul de complicata.Cum l-as putea alege pe cel potrivit? PLease help me!

3 răspunsuri:
| TwEEty_9286 a răspuns:

L-ai putea alege pe cel care sa zic ca nu e"fals" adica cel care iti inspira puritate si nu profita de tine.deci ai grija inainte sa alegi! sper ca te-am ajutat.pa pa*

| JelLy_3370 a răspuns:

Nu poti niciodata sa-l alegy pe cel potrivit in tot deauna se va intampla ceva si vei regreta si iti vei spune ca de ce l-ai ales pe el trebuia sa-l alegy pe celalat si tot asa in fine acum trebuie sa faci ceea ce`ty spune inima nu trebuie sa faci ce`ty spun alty ca daca se va intampal ceva poti avea instinctul sa-i spui pers respectyva ca e vina ei...nu stiu ce sa mai zic.succes:*

| EuCuTine a răspuns:

Pai faci asa. Alabala portocala.