| MindExplode a întrebat:

Ajutati-ma va rog la Lady popular ce trebuie sa faci la provocari ca nu inteleg?

1 răspuns:
| Popmusic a răspuns:

Nu stiu daca vei intelege cum iti expic eu dar sper...La jocul Lady Popular la provocari ai sansa de a castiga intr-un joc, sau duel de moda sau chestii de genul asta.Si pariezi pe o anumita suma de bani, daca ai noroc si castigi, tu iei banii pe care ai pariat de la ea sau daca invert tu ii dai eiwinking
Te rog sa treci si pe la mine am nevoie mare de ajutor la ultima intrebare... dar se pare ca nimeni nu stiesad