| ReDMaN12 a întrebat:

Ajutooor..am dat o cerere de GM la Metin2 si eu am 16 ani, iar eu am mintit ca am 18 ani.Mi-e frica ca ma poate da in judecata, eu am crezut ca am sa stau acasa si am sa am un cont de GM pe care voi face ce vreau si atat.Ma intreb daca trebuie sa plec undeva la un sediu sau altceva? Plzzzz ajutati-ma cu un sfat, dau si funda

4 răspunsuri:
| Loser8299 a răspuns:

Esti amuzant prietene.

| ReDMaN12 explică:

PS:Am scris ca sunt in clasa a XI-A si sunt in clasa a IX-A, vreau doar sa stiu daca trebuie sa stau acasa ca daca da atunci pot sa mai mint un pic si sa fie totul bine.

| olyvyan a răspuns:

Nu cred ca este atat de rau daca nu ti-a fost acceptata!

| FeNNiX a răspuns:

Am eu raspunsul ....esti pregatit?::: Da.ti fos si te dracu