| Yashmine a întrebat:

AJUTOOOR ieri am fost la piscina si m-a ars rau de tot soarele pe picioare sunt rosie ca focul cu ce pot sa dau sa nu ma mai usture aseara am dat cu lapte batut si am putut sa dorm dar acum daca dau ma ustura si mai rau, am dat si cu otet si mai rau m-a usturat ce pot sa fac pana ma duc la farmacie sa iau ceva.

1 răspuns:
| GS_Sebastian_1997 a răspuns:

Buna intrebare mai, si eu am facut acelasi lucru X_x, nu stiu nici eu remedi, dar stiu ca ieri ne-a incins soarele :-|...