| Pufarina4546 a întrebat:

AJUTOR! am descarcat programul adobe flash player si cand vreau sal instale in da eroare, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| florinflorin14 a răspuns:

Pai trebuie ca sa inchizi messu', firefox sau internet exploreru'
depinde ce folosesti, si apoi il instalezi
funda?

| babesss a răspuns:

Bunabig hug
hm.programul nu este compatibil cu windows-ul tau sau poate ca deja ai incercat sa instalezi ceva care ti-a virusat pc-ul

| podarualexandru a răspuns:

Pai vezi ca atunci cand in instalezi trebuie sa nu iti mearga decat instalerul. Celelalte programe sa fie inchise. Daca nu iti merge incearca din nou sa in downloadezi.