| GabriiiiiElla a întrebat:

Ajutor! Buna! In drum spre mare am mers cu trenul ( cucheta), am facut 15 ore, iar dupa ce m-am dat jos din tren am inceput sa ametesc, timp de trei zile nu am putut face nimic, ameteam si se invartea cu mine tot pamantul, banuiesc ca era din cauza trenului pentru ca la intoarcere am patit la fel, am ametit zile in sir! Din ce cauza, ce as putea sa fac? Multumesc, ofer

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti trece iti recomand sa iti faci niste analizewinking!