| andreeanegrucamy a întrebat:

AJUTOR!
Colegii ma roaga sa le scriu in albumele de clasa aVIII-a si nu stiu ce sa le scriu! Dati-mi si mie niste dedicatii! Va rog frumos!
DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS +VOT, IAR LA RESTUL REZULTATELOR DAU CATE UN VOT! :*

Răspuns Câştigător
| HELBINSKI a răspuns:

Draga., sau dragii mei colegi.
Am petrecut 8 ani impreuna, cu rele, cu bune, dezamagiri, emotii si bucurii, pozne si altele. Am fost si vom ramane o familie.
Amintirile din acesti 8 ani uimitori o sa ramana in inimile noastre. Toti sunteti minunati! Va iubesc.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Scrie si tu ca o sa-ti fie dor de ei si ca le doresti numai bine in anii ce vor urma la liceu si pe mai departe si ca o sa-ti amintesti mereu de clipele petrecute impreuna.Nu trebuie sa fie ceva foarte siropos...

| Raull7 a răspuns:

Doamnee... Pai nu e asa de greu precum pare. Stii ce cand iti da albumul in mana te gandesti profund la colegul acela si imediat iti va veni inspiratia nu va fi greu si eu am patit la fel, nu stiam ce sa scriu insa atunci mi-am amintit ce clipele frumoase petrecute cu colegii big grin