| 김남길 a întrebat:

Se apropie cu pasi repezi ziua cand va veni aia cu albumele si va trebui sa scriu si eu la colegi in album. Si nu prea stiu ce. Ma puteti ajuta? Eu m-am gandit sa scriu la fiecare coleg diferit (si nu prea vreau raspunsuri de la voi cu SCRIE CEVA DIN SUFLET) dar suntem in clasa 25. As dori sa imi dati ceva exemple, daca ati trecut prin asta sa imi scrieti si mie ca v-au scris colegii sau la ce v-ati gandit voi sa scrieti. CINE IMI DA CELE MAI FRUMOASE EXEMPLE ARE FUNDA iar restul VOR PRIMI SI EI VOT.

Răspuns Câştigător
| Jeny1 a răspuns:

Draga Electra, cred că cel mai bine ar fi dacă scriind, te-ai gândi la persoana respectivă și i-ai evidenția calitățile, așa cum le vezi tu. Nici nu-ți închipui ce mult face o vorbă bună, spusă cu sinceritate și care va rămâne scrisă, peste ani! Succes!

2 răspunsuri:
| Carlaaa a răspuns:

Heiii ^^
In primul rand noi nu iti putem da nimic,, din suflet" pentru ca nu noi suntem cei ce ii cunoastem.
Dar iti putem da un sfat : gandeste-te la momentele petrecute cu fiecare in parte. Impresii, evolutia lor pe tot parcursul timpului de cand va cunoasteti.
Rascoleste-ti putin prin amintiri.
Bafta! happy

| 김남길 explică:

Inteleg ce spuneti, mersi de ajutorul da si mersi ca v-ati facut timp sa raspundeti la intrebarea mea