| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! dau FUNDA! Intr-un test la biologie am luat 6. eu de obicei nu iau note mai mici de 8! Nu stiu cum sa-i spun mamei! IDEIII?

Răspuns Câştigător
| MariusZap a răspuns:

Sa nu-ti fie frica sa il areti. Explica-i ca nu intelegi unele intrebari de la test. Spune-i sa nu te pedepseasca si incearca sa-ti maresti media in schimb.Cu acel test o sa isi cam piarda increderea in tine insa la urmatoarea nota buna nici nu o sa simti diferenta.

| byby34 a răspuns (pentru MariusZap):

Mersikiss de raspuns!

| byby34 a răspuns (pentru byby34):

Daca pana diseara nu mai este alt raspuns mai bun, iti dau funda!

| EviraSherkan a răspuns (pentru MariusZap):

Incearca sa iei un noua sau un 10 si ii spui ca ai luat 8.winking