| alexandracocos a întrebat:

Hey... am o mică problema si nu stiu cum sa o rezolv. Am luat o 2 note mici un 6 la biologie si un 5 la geografie. La mulți nu le par note mici, dar eu nu am luat nota mai mică de 8. Stau cu bunica si ea nu a luat decât note mari, iar mama e in Spania si se supăra foarte tare cand afla. Are probleme si cu inima si nu vreau sa pățească nimic. La BIO am luat nota la începutul semestrului pentru ca cu o zi in urma am avut multe de învățat, iar la geografie am luat săptămâna trecută la un test pentru care nu eram pregătită (test surpriza), iar restul au copiat si au luat note mari, nu e drept

Răspuns Câştigător
| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Draga mea, trebuie sa iti cladesti o comunicare buna cu familia ta.
Ai gresit, totul se repara. Familia trebuie sa te sustina si la bine si la greu.

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Notele nu conteaza.

| Eusieucutine a răspuns:

Fiind ultima săptămâna din semestru nu prea mai ai ce sa faci doar dacă te ajuta cu ceva un 10 la ascultare... In ce clasa esti?

| alexandracocos explică (pentru Eusieucutine):

A 6-a

| alexandracocos explică (pentru Eusieucutine):

Dar mediile sunt încheiate