| kikidulcik a întrebat:

Am o problema am luat o nota mica la biologie si nu stiu cum sa-i spun mamei...cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| robisson6070 a răspuns:

Ai 2 variante
1 nu-i zici de nota, te prefaci ca nu stii cand tio dat nota laughing
2 Ii spui ca profesoara era nervoasa a ascultat mai multi elevi o dat numa note mici

2 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Nu cauta scuze, probabil se v.a enerva si mai tare.Probabil a fost un accident,mama ta va intelege asta.Fara dulcegarii,cauti un moment prielnic si.i spui de nota pur si simplu. Daca.i vei promite ca vei lua o nota mare, ar fi bine sa.ti t.i promisiunea. daca nu, mai bine sari peste aspectul acesta.Succes la scoala.

| ElHombre2000 a răspuns:

Pai spune-i ca nu se va mai repeta si ca iti vei ridica media sau inainte de ai spune o poti imbuna cu un cadou, dar depinde si cat de bine dispusa e mama ta in ziua acea.