| Anonimaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ajutor! Deci. nici nu stiu de unde sa incep. Cum sa va spun, sunt cu un baiat care este dintr-un alt oras ( timisoara) iar eu sunt din bucuresti. Distanta asta ne omoara pe amandoi. dar el zicea ca,, ne descurcam noi cumva" si ne vedem la vara.(ma duc cu varamiu in timisoara la vara ) si sper sa avanseze relatia.Problema e ca ne-a atasat asa de mult unul de celalat.incat.deja incep sa imi fac iluzii si sa plang dupa el sau alte chestii.pentru ca imi doresc din suflet sa fiu cu el.si mi-as dori sa fiu chiar acum acolo langa el.este singurul care stie sa ma faca cu adevarat sa zambesc.am vorbit de atatea ori cu el si la telefon si pe mes.si mi-am dat seama, am ajuns sa il cunosc atat de bine incat sa stiu ca ii pasa, si ca si el simte acelasi lucru. Problema aici sunt parintii. Nu m-ar lasa niciodata singura in alt oras doar pentru un baiat.si daca ar afla de el ...cu siguranta nici nu m-ar mai lasa sa ies din casa si abia vor avea incredere sa ma lase cu varul meu la vara (24 de ani) Off nu stiu ce sa ma fac, faza este ca eu am foarte multe probleme pe cap ( parintii mei se cearta mai mereu deoarece tata fumeaza si nu poate sa se lase iar mama e suparata pe el din cauza asta si nici macar nu vrea sa-l mai vada iar tata e in alt oras iar eu nul pot vedea decat in weekenduri sau vacante) + colegii de scoala care nu imi dau pace si ma enerveaza AM ATATA NEVOIE DE EL chiar il iubesc foarte mult, si nu stiu ce sa fac sa il vad mai repede simt ca nu pot rezista pana la vara Mi-as dori sa existe o posibilitate sa merg sa fac liceul acolo (sunt cls a 8 a), dar, cand e vorba de parinti ca ai mei, NO WAY. Ajutor. nu stiu ce sa fac si chiar am mare nevoie de el (DAU FUNDA)

1 răspuns:
| Ađřıαηηα a răspuns:

Poi.sti cum se spune.relatiile la distanta nu prea merg.Insa daca zici ca dragostea dintre voi este asa de mare. asteapta pana cand ti se va arata un raspuns.si iubeste`l in continuare. dar poate daca incerci sa le explici parintilor si sa mai versi 2 lacrimi. poate te lasa sa-l vizitezi si mai des.ca in niciun nu cred ca oo sa te lase sa te muti acolo laughingSub nicio formalaughing.asa sunt parintii.in finelaughing Bafta :*:*happy