| Zzarazz a întrebat:

Ajutor,duc lipsă de comunicare. Ce sa fac?

Răspuns Apreciat de Editori
| anonima182000 a răspuns:

Ar trebui sa iti faci o activitate, iesi mai mult cred ca ai macar un prieten cu care sa iesi, nu? iesi cu el. Postează pe grupuri care iti plac, diverse postari. Du-te la un curs de dans, de activitati. Fa-ti o pagina de Facebook si postezi acolo imagini. Nimeni nu e singur doar ca are nevoie sa caute macar o persoană care sa fie pe aceeasi undă. Zi frumoasa!

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și nu ai prieteni, vecini, rude?

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaRoman09 a răspuns:

Si eu duc lipsa de multe

| KLiNK a răspuns:

Poți vorbi și cu pereții, să știi.

| Andra9pk a răspuns:

Pai,de ce nu comunici cu familia/prietenii/colegii... prin retele de socializare...