| AnemonaP a întrebat:

Ajutor fetelor! Am cumparat apa oxigenata 3 %. http://www.farmaverde.ro/images/apa%20oxigenata.jpg Am cumparat-o de mai demult de la farmacie. Dadusem cu ea la inceput pentru a decolora parul de pe maini dar nimic. Cu ce trebuie sa o amestec? Va rog ajutati-ma.si fara sa spuneti sa ma epilez. Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Stelutasweet a răspuns:

Nu trebuie amestecata cu nimic, trebuia sa te duci la farmacie si sa ceri una puternica, apoi te clateai cu ea pur si simplu fara sa te stergi.Apa oxigenata decoloreaza parul dar sa nu-ti imaginezii ca vei ajunge la culoarea alb pur. Trebuie folosita de mai multe ori treptat adica in fiecare zii pana observii schimbarea.