| Alina09 a întrebat:

Ajutor happy Ma tot cert cu prietenul meu din cauza geloziei, si din partea mea, si din a lui si din alte motive stupide. am incercat sa o las mai moala cu reprosatul dar si el face la fel, nu ne mai intelegem si ne certam pur si simplu din prostii. chestia e ca intr o seara, ne am certat asa rau incat mi a zis ca l am dezamagit si multe alte chestii grele..nu sunt numai eu de vina, e si el, dar acum se comporta f ciudat, nici nu ma mai baga in seama asa mult si nu mai imi da atentie. o prietena mi a zis ca daca mai avem certuri de astea, nu o sa mai aibe aceleasi sentimente pentru mine. acum ce sa fac, cum sa actionez ca sa fie ca inainte, sa se comporte asa frumos? Funda pls

1 răspuns:
| RawkFX a răspuns:

Din partea mea imi cer scuze ca s-a intamplat asta dar daca vrei ori poti sa platesti un spion profesionist sa afle care este treaba cu el de nu te mai baga in seama ori vb cu el frumos spune-i ca iti ceri scuze ca ai fost un pic geloasa dupa asta vezi cum reactioneaza dar spune-i calm nu nervoasa. funda daca te ajuta