| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Nu il pot uita pe fostul. Mereu cand ne intalnim doar noi doi se comporta asa frumos cu mine si se uita la mine ca inainte. Desi nu are pe nimeni eu nu cred ca ma mai place si ca mai avem vreo sansa. Dati-mi va rog niste idei cum sa il uit ce sa fac sa nu ma mai gandesc tot timpul la el si la cum era cand eram impreuna. Multumesc! ofer funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Pfff Kitty! Esti fericita castigatoare a raspunsului meu dupa o lunga perioada de inactivitate si chiar acum dupa aceasta mare sarbatoare sfanta care tocmai s-a incheiat.Si uite iti voi oferi niste variante soft. simple de urmat si ordonate in 3 pasi simpli care garantat iti vor aduce zambetul pe buze, copii si un curs de gatit:

1) Vei insista sa-ti dau numarul de telefon, eu voi refuza, tu nu trebuie insa sa te dai batuta orice ar fi ( Hey! nu a spus nimeni ca va fi usor. )
2) Vom discuta dulci nimicuri si alte abureli o lunga perioada de timp apoi vom face copii, pacalindu`te ca viata va fi roz.
3) Nici nu vei observa cum va zbura timpul cuprinsa de pasiunea relatiei noastre, pana in ziua cand probabil te voi insela cu alta din vagi motive si cand va fi totul gata il vei fi uitat demult pe fostul. Tihi!

| Maryyys a răspuns:

Ai trei variante;
A: conform principiului cui pe cui se scoate te incurci cu altul
B: incerci din nou cu el poate nu totul e pierdut nici consumat
C: ne spui de ce a devenit "fost" daca te gandesti inca la el