| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Nu il pot uita pe fostul. Mereu cand ne intalnim doar noi doi se comporta asa frumos cu mine si se uita la mine ca inainte. Desi nu are pe nimeni eu nu cred ca ma mai place si ca mai avem vreo sansa. Dati-mi va rog niste idei cum sa il uit ce sa fac sa nu ma mai gandesc tot timpul la el si la cum era cand eram impreuna. Multumesc ofer funda!

2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Pai gandeste-te la motivul despartirii happy

Asa fac baietii uneori cand realizeaza ce au pierdut. se baga iar pe sub pielea fetelor. tipic happy

De ce te intalnesti cu el daca vrei sa il uiti?

| sarahhh2709 a răspuns:

Spune-i in fata ca nu mai vrei sa fiți din nou împreună.Dar orice ai face nu îi spune asta prin mesaj...Așa mi sa întâmplat și mie și așa am rezolvat