| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor,nu inteleg ce se intampla cu mine.
Ieri in club erau niste tipe care incercau sa danseze pe linga mine.
Pur si simplu nu am avut curaj, ceva m-a oprit sa ma bag cu ele sa dansez/vorbesc. Nu imi dau seama de ce nu actionez ca restul.

7 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Totul este psihologic... cineva te-a testat! iar ele erau doar o momeală.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of m-am saturat sa-i vad pe restul prietenilor ca se distreaza cu fete si au un cerc mare si eu am 1-2 care abia vorbesc cu mine.

| Raducons a răspuns:

Cred ca motivele le stii nu trebuie sa ti le spuna nimeni, esti mai rusinos sau nu iti placea de ele suficient sau iti era frica sa nu vina niste indivizi sa te ia la bataie, Mai bine fereste te de tipele din club, majoritatea sunt la agatat de bogatasi

| anonim_4396 explică (pentru Raducons):

Si eu ce fac? unde gasesc? nu am in cercu meu de prieteni fete. nu cunosc nici o comunitate cu fete. Am apelat la site-uri de socializare si app dating ca altfel nu am cum.

| Raducons a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi o fata care iti place sau mai multe si incerci si poate te accepta cineva, Pe Fb e cel mai usor daca nu ai curaj direct, sau daca esti dintr-un oras mare iti faci cont pe un site de profil si acolo sigur rezolvi problema

| GouDidodino a răspuns:

Poate tie iti plac baietii

| Foame a răspuns:

Posibil frica de a nu fi respins, orice ar fi admite-o si fa-o oricum.