| AnyAnutza a întrebat:

Ajutor! Nu stiu ce se intampla dar de la un timp fac din ce in ce mai multe cosuri pe fata... am fost la dermato acum ceva timp cand am mai avut o problema asa mare cu cosurile dar la inceput imi treceau cosurile cate putin cate putin dar acum fac din ce in ce mai multe cosuri si nu imi vine sa cred de ce... Voi ce credeti ca ar trebui sa folosesc pentru cosuri (in afara de zineryt) ca nu prea da roade la toata lumea?

Răspuns Câştigător
| mimitza_1451 a răspuns:

Iti recomand un sapunel anti acneic pe care doar tu sa-l folosesti. Dupa daca vrei te poti da si cu o alifie. Dar sa nu le spargi ca iti faci rana. Sper ca ti-am fost de ajutor... Primesc fundita?