| япончик a întrebat:

Ajutor TPU, am o intrebare de milioane, raspunsul ei imi trebuie foarte tare. De unde pot descarca un windows 7 sau xp gata dezarhivat ( adica doar sal scriu po un DVD si sal pot instala). Ajutati-ma va rog sau dati-mi idei. De ce oare TPU incepe a disparea, adica din ce in ce tot mai putine raspunsuri primim la intrebari

1 răspuns:
| AlxMro a răspuns:

Windows-ul ca sa-l faci bootabil, se copie arhiva, nu gata dezarhivat. Selectezi arhiva cu nero din optiunea boot cd si "voila".