| stefanik04 a întrebat:

FUNDAAA! Am nevoie de AJUTOR!
Peste o saptamana termin a 8a si peste cateva zile primim albumele.Nu stiu ce sa scriu in ele, si nu vreau sa fie poezii sau ceva fals. Am doar putine idei pentru cei care mi-s mai dragi, dar nici ele nu`s multe.
Ce as putea sa ii scriu colegei mele de banca *(stau cu ea din a5a). Sau unei fete ce mi foarte dragi? Sau baietilor?
Va rog ajutati-ma si dati-mi mai multe idei.
Sper sa primesc raspunsurihappy, multumesc si inca o data spun, dau funda, daca pentru unii ii asa importanta happy

1 răspuns:
| Anduuu a răspuns:

Stiu ca un simplu "multumesc" nu este de ajuns pentru toate momentele frumoase pe care mi le-ai oferit. Pentru clipele de neuitat si pentru emotiile incercate... Pentru fluturasii din stomanc sau pentru zambetul de pe fata mea...Eu asta am sa ii scriu, colegului de bancawinking
*Cum doreste caprioara
Apa rece de izvor
Asa iti doresc eu tie
Fericire-n viitor
*Iti doresc sa fi frumoasa
Ca o zana din povesti
Sa traiesti in fericire
Asa tanara cum esti
*Pe unde vei merge
Pe unde vei umbla
Sa-ti aduci aminte
De prietena ta
*Cand va bate vantul
Peste parul tau
Sa-ti aduci aminte
De colegul tau
*Rosu e iubirea,
Galben despartirea,
Violet nu ma uita,
Ca am fost colega ta
laughingnu cersesc.dar imi dai si mie o funditapuppy dog eyes? PS:doar daca te-am ajutathappy