| Stefania888 a întrebat:

Ajutor TPU! Am scapat telefonul pe gresie. (E Samsung galaxy s4 mini) Dupa ce l-am scapat, imi aparea ca este conectat la casti desi nu era. Inca apare ca e conectat la casti. Si nu se aude nimic. Telefonul il am din septembrie 2013. O sa il duc la un service dar daca e ceva ce pot sa fac fara sa apelez la service, va rog spuneti-mi! Dau funda celui mai folositor raspuns.

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Stinge-l scoatei bateria daca se poate si dai drumu din nou daca nu ai miscat ceva inaintru acolo

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Poate mai ai si garantie la el il duci la garantie

4 răspunsuri:
| Stefania888 explică:

Da. Oricum si-a revenit. Multumesc. happy

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Stefania888):

Sa stii ca nu tot timpu merge faza cu baterialaughing ai avut noroc

| Stefania888 explică:

Ştiu laughing