| AndreeaSiAndra a întrebat:

Buna TPU scuzati categoria. Acum doua zile mi-am scapat telefonul pe asfalt si s-a spart ecranul rau.Telefonul meu este Samsung galaxy note si as vrea sa imi spuneti un service din Constanta unde se repara un telefon si cam cat ar costa un ecran touch screen pentru ca displayul nu a fost afectat. Funda primului raspuns si cel mai folositor:*.

4 răspunsuri:
| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Pai incearca sa te duci de unde l-ai cumparat, si ei il trimit mai departe

| weareinfinite a răspuns:

Eu am avut ecranul unui iPhone spart si am dat 380 ron. Dar am înțeles ca la alte telefoane ar costa pana in 200 ron. Sper ca te-am ajutat. :*

| AndreeaSiAndra explică (pentru weareinfinite):

Dar care iphone era? Si cand l-ai schimbat?

| weareinfinite a răspuns (pentru AndreeaSiAndra):

Era iPhone 4S. Vara aceasta l-am schimbat.