| FataDeNiciunde a întrebat:

>>Ajutor,TPU! Astazi amantrenament la karate,si e foarte important, dar de la antrenamentul precedent am facut febra musculara la picioare<
~Ce sa fac sa-mi treaca cat mai repede?~
!

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Febra musculara se trateaza asa cum a aparut, prin efort si eventual sa bagi picioarele in gheata sau apa rece, de preferat cat mai rapid dupa ce ai facut efort.In timp nu o sa mai apara senzatia, dar trebuie sa fie un efort periodic ca muschii sa se obisnuiasca.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

E clar ca nu prea muncesti la antrenamente ori te duci rar.Nu faci febra musculara daca te tii de antrenamente.Doar la inceput.