| Gandacica a întrebat:

Ajutor urgenttt...Stiti cumva de unde as putea sa iau, sa downloadez un ton de apel, sau ceva cu urinela cand spunea ea "helloooo" [urinela din vacanta mare] sa zica asa tare si sa se auda clar. stiti de unde? sau macar cum as putea sa tai dupa youtube o parte unde zicea ea asta?
pls multt dau funda. imi trbebuie neaparatsadcryingsadsad

plsss sad orice detaliu e bun sad pls mult imi trebuie urgent.

PROMIT FUNDA,.

1 răspuns:
| napoleon16 a răspuns:

Buna gandacica incearca sa iei de pe download soneria scrii acolo vac mare urinela sau vezi tu...