| ιмnoвeαυтιqυeen a întrebat:

Ajutor, va rog! :* prietenei mele cele mai bune ii place de un baiat, si cred ca si el o place. doar ca ei nu se cunosc >:". si as vrea sa o ajut cu el, adica sa ii fac sa se cunoasca, intr-un fel. as vrea sa se intample din " coincidenta " pentru ca amandoi sunt foarte timizi. fundita! :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiti mai mereu impreuna si fa-o sa zambeasca mereu atunci cand el e prin preajma.Ai spus ca u ai vrea prin simpla coincidenta caci ei sunt timizi, bine, atunci fa-i pe amandoi sa fie in acelasi loc.hai sa mintim putin :voi 2 spuneti k e ziua indragostitei.ea vine sa te serveasca cu bomboane in momentul in care "x" e si el acolo. prindetil intr-un moment in care ii zambeste prietenei tale si ea cu putin tupeu sa se duca si sa-i zica: Mi se parea ca te uitai frumos la mine, astazi e ziua mea ce spui te servesc cu bomboane imi dai un pupic pe obraz? baiatul va observa ca este o fata dulce si care ar fi potrivita pentru el caci are tupeu