| Mussete a întrebat:

A venit verisoara mea la mine si nu stim ce sa facem ca sa nu ne mai plictisim in afara de jucat jocuri sau desenat.
Dau fuunda happy

Răspuns Câştigător
| Lydia28 a răspuns:

Dati raspunsuri inteligente pe TPU, sau vizionati un film care sa va placa, sau enervati pe cineva, sau faceti un bine cuiva, sau dansati prin casa ca doua figuri, faceti o prajitura haioasa, faceti-le mamelor o felicitare frumoasa sau spalati vasele, pregatiti cuiva un cadou haios, faceti un ornament de sarbatori din ce gasiti prin casa...o sa fie foarte frumos! Succes!

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Origami

| dragalasa a răspuns:

Pai va puteti iuta la un film sau poti sa te joci nima sa mergeti in parc la patinoar