| Kikiiiiz a întrebat:

AJUTORR! am dat acc la o fata pe mess si mi-a spus dupa ce am vorbit cu ea ca imi stie ip de la laptop, si am instalat programul: Hotsopt Shield si am deconectat netul, am inteles ca daca te deconectezi ip ti se schimba, si mi-a zis ca imi pune parola la el. Este posibil sa mai imi faca ceva daca am instalat programul si am deconectat netul?

8 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

Te-a mințit.Și nu, nu se poate schimba IP-ul.Nu-ți face griji.

| MrAlex a răspuns:

Stai calma si numai crede ce zic totiwinking

| BuGz a răspuns:

SI IP ul nu se poate schimba!
Doar daca folosesti un program Proxy onlinea care iti ve ascunde IP ul si vai naviga liber pe ent atata totwinking

| Liviu a răspuns (pentru BuGz):

Nu vorbi aiurea, ipp-u se schimba, eu de ce mi-l pot schimba?
Poate al tau nu se schimb, eu sunt popsesorul unui ipp schimbatorhappy

| BuGz a răspuns (pentru Liviu):

Se numeste IP dinamic nu IP scimbatorwinking

| yonela80 a răspuns:

Nu tot ce zboara se mananca, daca eu iti spun ca iti stiu ip ma crezi?

| Kikiiiiz explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri. >big grin

| Kikiiiiz explică:

Dar nu se poate afla ip cu niciun program mai sofisticat?
ca sa stau linistita puppy dog eyes